http://psychiatrzy.pl/ • Leczenie depresji alkoholowej

00-833 Warszawa, ul. Sienna 72/0

NIP: 9511482312

http://psychiatrzy.pl/

Depresja nie ma jednego oblicza. Zdecydowana większość osób kojarzy ją przede wszystkim ze stanami apatii i totalnego zobojętnienia na to, co dzieje się wkoło, jak i na własny los, a także z mocnym wahaniem nastrojów. Jest to oczywiście prawda, a właściwie tylko jej część. Depresja może bowiem przyjmować najróżniejsze formy.

Jest ona na przykład dość powszechna wśród alkoholików. Osoba uzależniona od napojów wysokoprocentowych wykazuje często różne irracjonalne zachowania, szczególnie względem osób bliskich. Mówi się wówczas o rozkładzie związków rodzinnych i społecznych. Jest to jeden z podstawowych objawów depresji alkoholowej, której leczenie jest wyjątkowo trudne. Do jego prowadzenia konieczne jest to, aby alkoholik rozpoznał i zrozumiał swoją chorobę.

Skuteczną pomoc w tej materii może świadczyć ekipa profesjonalnych psychiatrów i psychologów z Warszawy. Można znaleźć ich ofertę na stronie psychiatrzy.pl. Wspomogli już niejedną osobę, która cierpiała z tego powodu, często też ratując w ten sposób całe rodziny. Jest to więc droga ratunku, z której zdecydowanie warto skorzystać.

2017-08-07 12:25:44

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

GNcd

03290 Warszawa, ul. Jasiniec 1