Klinika weterynaryjna ruda śląska

41-717 Ruda Śląska, ul. 11 Listopada 24/0

NIP: 6112553138

http://veticus.net/

Psy i koty to zwierzęta domowe, z którymi lubimy się bawić, z którymi kochamy spędzać czas, ale gdy pojawia się problem z ich zdrowiem, nie jesteśmy w stanie zrobić zbyt wiele, żeby ulżyć pupilom w cierpieniu. Doprecyzujmy: osobiście, bo przecież zawsze warto zdecydować się na konsultację lub doraźną pomoc lekarza specjalisty, czyli weterynarza.

Wzorcowym przykładem szerokiej dostępności świadczeń weterynaryjnych jest klinika weterynaryjna z Rudy Śląskiej – veticus.net. Pod wskazanym adresem można zapoznać się z naprawdę długą ofertą, dostosowaną do mniej lub bardziej standardowych przypadków występujących wśród zwierząt domowych.

W tym jednym miejscu można przeprowadzać zabiegi chirurgiczne, badania diagnostyczne, tlenoterapię, odrobaczanie, szczepienia czy kastrację. Dziś możliwe jest leczenie tak wielu chorób, że walka z cierpieniem i niepożądanymi objawami występującymi u psów i kotów okazuje się łatwiejsza niż kiedykolwiek. Co ciekawe, pod tym samym adresem znajdzie się pogotowie weterynaryjne, sklep zoologiczny i salon groomerski.

2019-04-01 09:53:19

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18

GLASS HART Kacper Adamczyk

43300 Bielsko-Biała, ul. Siewna 4

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16