Adwokat Maciej Rodacki • Kancelaria prawna chrzanów

31--54 Kraków, ul. Mogilska 13B/4

NIP: 9452096026

https://adwokatrodacki.pl/

Kancelaria mająca biuro w Krakowie, prowadzona przez adwokata Macieja Rodackiego, proponuje wsparcie w wielu dziedzinach prawa. Lista działań, jakich może podjąć się właściciel, jest dostępna online, na stronie adwokatrodacki.pl. Obejmują one doradztwo oraz opiekę jurysty w odpowiadającym potrzebom zakresie. Prawnik może działać też jako reprezentant klienta podczas rozprawy.

Biuro obsługuje osoby prywatne i podmioty gospodarcze. Jego domeną jest skuteczna ochrona interesów zlecającego, bez względu na jego status prawny. Wykonując usługę, prawnik działa w oparciu o dostarczone przez niego informacje i w zakresie udzielonego pełnomocnictwa. W przypadku konieczności przekroczenia nadanych uprawnień adwokat każdorazowo konsultuje się ze zlecającym. 

Kancelaria prawna działa też w Chrzanowie jako filia biura krakowskiego. Prawnik odpowiedzialny za obsługę osób w obu lokalizacjach, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie biura, prosi o wcześniejszą telefoniczną lub e-mailową rezerwację terminu wizyty. 

2022-08-24 00:00:00

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

33311 Wielogłowy, ul. Wielopole 86

AGTOM s. z o.o.

31711 Kraków, ul. Władysława Jagiełły 6

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

34408 Odrowąż, ul. Odrowąż Podhalański 157