Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka - Prawnik

44-300 Wodzisław Śląski, ul. Wałowa 31/0

NIP:

https://adwokat-kazubski.pl/

Dobry interes klienta to priorytet dla adwokata Tomasza Kazubskiego. Prowadzona przez niego kancelaria jest miejscem, w którym jego mocodawcy mogą liczyć na profesjonalną obsługę i zaangażowane podejście specjalisty do kierowanych spraw.

Obszarem praktyki mecenasa jest przede wszystkim prawo karne. Zajmuje się reprezentacją interesów klienta w procesach dotyczących oszustw gospodarczych, przestępstw medycznych, posiadania narkotyków, przestępstw drogowych itp. Prawnik może wystąpić w roli pełnomocnika obrońcy, jak również oskarżonego. Doświadczenie pozwala mu na skuteczne działanie w każdym z tych przypadków.

Wizytę w kancelarii można umówić telefonicznie lub za pomocą formularza dostępnego na adwokat-kazubski.pl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uznany mecenas umożliwia również współpracę na odległość przy użyciu różnych narzędzi komunikacji internetowej (Teams, Whatsapp, Skype itp.). Dzięki temu także osoby spoza województwa śląskiego mogą korzystać z jego niezawodnego wsparcia.

2022-02-18 00:00:00

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

44274 Rybnik, ul. Konarskiego 12

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29