Blackmagic recorder

02-382 Warszawa, ul. Dickensa 15/94

NIP: 836-109-71-37

https://sklep.cyfrowarepublika.pl

Jeśli szukasz zaufanego sklepu, który posiada w swojej ofercie tylko oryginalne produkty najlepszych marek, wejdź na stronę sklep.cyfrowarepublika.pl. W skład bogatego asortymentu wchodzą narzędzia niezbędne w pracy filmowca, operatora czy miłośnika montażu i edycji wideo.

Przekonaj się, czym wyróżniają się produkty dostępne w ofercie firmy na tle konkurencji i daj się zaskoczyć wyważoną konstrukcją cyfrowych aparatów filmowych Blackmagic URSA Mini czy kieszonkowych rozmiarów Blackmagic Recorder do przechwytywania wideo wyposażonego w port Thunderbolt dla lepszego transferu danych. Jeśli potrzebujesz mobilnego sprzętu, z pewnością docenisz akcesoria, które zagwarantują jakość nagrania przed ostateczną obróbką.

Firma gwarantuje najlepszą jakość oferowanych produktów i służy pomocą w razie problemów z wyborem odpowiedniego sprzętu. Skorzystaj z możliwości, jakie daje udział w profesjonalnych warsztatach filmowych albo zainwestuj w wynajem sprzętu i zapisz się na szkolenie. Każdy sprzęt objęty jest gwarancją producenta, a stali klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej strefy korzyści. 

2019-04-05 22:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

ArtTap

05270 Nadma , ul. Rzeczna 77A