HUBUFORM  | Zabawki dla psa

02-843 Warszawa, ul. Pelikanów 31/33/0

NIP: 113-03-07-217

https://hubuform.pl/

Mimo że sporo czasu spędzasz ze swoim czworonogiem na spacerach, to i tak widzisz, że podczas Twojej nieobecności w domu bardzo się nudzi i kiedy wracasz, cały czas zaczepia Cię, aby się z nim bawić? Może trzeba mu kupić coś, co zajmie go przynajmniej na jakiś czas. Mogą to być na przykład różnego rodzaju piłki do gryzienia, czy różnego kształtu gumowe przedmioty, które można napełnić smakołykami.

Wśród zabawek oferowanych przez sklep internetowy Hubuform są także zabawki edukacyjne dla psa, które pomagają czworonogom kształtować umysł i rozwijać myślenie. Przed wyjściem do pracy możesz umieścić smakołyki pod przeszkodami, a piesek musi się nauczyć te przeszkody pokonywać, aby dostać się do ulubionego smakołyka. Zabawki te dostępne są w dwóch wersjach:

  • szachy,
  • flip board.

Znajdziesz tutaj także mnóstwo różnych zabawek, które świetnie sprawdzą się na spacerach, na przykład szarpaki, piłki na sznurkach czy wyrzutnie do piłek. Dla mniejszych piesków są też zabawki z bezpiecznej bawełny. Przeglądając ofertę sklepu, na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla twojego czworonożnego przyjaciela.

2019-02-13 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

ArtTap

05270 Nadma , ul. Rzeczna 77A