Ruch Chorzów

- Katowice, ul. /

NIP: 7252304766

https://katowickisport.pl/

Przekazywanie rzetelnych informacji o sportowych wydarzeniach w regionie to domena serwisu  online, działającego pod linkiem katowickisport.pl. Na portalu publikowane są głównie newsy ze Śląska, ale z uwagi na zakres działalności poszczególnych klubów (w tym również występujących w najwyższych klasach rozgrywkowych) wpisy dotyczą też rozgrywek krajowych oraz międzynarodowych.

Kadra serwisu stara się, by wykonywana na co dzień przez redaktorów i obsługę praca spełniała oczekiwania kibiców takich marek sportowych, jak Ruch Chorzów czy GKS Tychy. Artykuły dotyczą różnych zakresów tematycznych, od plotek transferowych po próby wyjaśnienia analizy taktycznej meczów poszczególnych drużyn. Sporą uwagę zwraca się na kwestie finansowania klubów oraz osoby, które są odpowiedzialne za ich zarządzanie. 

Publikacje to zarówno ciekawa treść, jak i kolorowe zdjęcia, stanowiące najczęściej wizualną relację z lokalnych imprez sportowych. Wpisy są na bieżąco aktualizowane, zwłaszcza pod kątem wyników spotkania.

2022-08-08 00:00:00

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

44274 Rybnik, ul. Konarskiego 12

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29