Wydział teologiczny

40-042 Katowice, ul. Wita Stwosza 11/0

NIP: 6340197631

https://ksj.pl/

Pracownicy księgarni katolickiej i chrześcijańskiej, która ogłasza się pod linkiem ksj.pl, proponują nowe i powielane wydania literatury o tematyce religijnej. Z oferty mogą skorzystać osoby w każdym wieku, pragnące pogłębić wiedzę na temat fundamentalnych prawd wiary lub zrozumieć treść Pisma Świętego. Dużą część księgarnianych zbiorów stanowią pozycje, które zostały zatwierdzone przez Wydział teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Wiele z nic można przytaczać w treści prac zaliczeniowych lub dyplomowych.

Księgarnia prowadzi sprzedaż internetową i stacjonarną. Dystrybucja z opcją wysyłki obejmuje cały kraj, natomiast punkty, w których można nabyć książki osobiście, są zlokalizowane na terenie śląskich miast. Adresy poszczególnych lokali wraz z ułatwiającą ich szybkie zlokalizowanie mapą są dostępne online. 

W sklepie, oprócz wartościowej literatury, można znaleźć także szeroki wybór dewocjonaliów. Pracownicy polecają tego rodzaju asortyment jako prezent dla bliskich z okazji komunii lub chrztu.

2022-05-11 00:00:00

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

44274 Rybnik, ul. Konarskiego 12

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29