Nawierzchnie bezpieczne na place zabaw

05-830 Nadarzyn, ul. Kwitnąca 10/0

NIP: 534 24 95 094

https://mbasport.pl/

Dzieci uwielbiają bawić się na placu zabaw i dobrze. Czy zastanawialiście się Państwo, jednak czym powinny charakteryzować się nawierzchnie na placach zabaw, aby dzieci mogły się na nich bawić bezpiecznie? Przede wszystkim nawierzchnie bezpieczne na place zabaw powinny być antypoślizgowe i być wykonane z płyt gumowych. Firma MBA Sport oferuje swoim klientom płyty syntetyczne POLFLEX, które dzięki bardzo dobrym właściwościom amortyzującym, bardzo chętnie są montowane zarówno na dużych placach zabaw, jak i na tych mniejszych osiedlowych.

Warto dodać, że prezentowana nawierzchnia jest do zamówienia w dwóch wariantach, do wyboru jest nawierzchnia, której głównym składnikiem jest kauczuk syntetyczny lub też nawierzchnia, do produkcji której posłużył granulat pozyskany w procesie recyklingu.

Zastanawiają się Państwo, który wariat nawierzchni wybrać albo macie pytania, odnośnie wyceny, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy, który chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania.

2018-06-11 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

ArtTap

05270 Nadma , ul. Rzeczna 77A