Agregaty airlessco

03-576 Warszawa, ul. Radzymińska 157/0

NIP:

https://planeta-budowlana.pl/

Odpowiadając na dostrzeżone potrzeby rynkowe, sklep online ogłaszający się na stronie planeta-budowlana.pl prowadzi dystrybucję różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów, obsługując osoby prywatne i prowadzące zarejestrowaną działalność gospodarczą w branży wykończeniowej. Dostawca realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Dowozi zakupy na terenie całego kraju.

Przygotowana przez jego kadrę oferta jest zróżnicowana. Obejmuje produkty znanych, sprawdzonych marek w przystępnej cenie. Większość z nich (np. agregaty Airlessco) posiada gwarancję producenta. Istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu, polecana osobom dysponującym ograniczonym budżetem. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę klientów podejmują się również serwisu urządzeń. Zapraszają do odwiedzenia punktu stacjonarnego Warszawie.

Kadra zachęca do kontaktu osoby dopiero rozpoczynające pracę jako tynkarze, glazurnicy czy malarze pokojowi. Oferuje szeroki wybór potrzebnych narzędzi mechanicznych oraz ręcznych, a także chemię budowlaną.

2022-08-07 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

ArtTap

05270 Nadma , ul. Rzeczna 77A