Parkiet jodełka klasyczna | https://www.prodexpol.pl/

01-929 Warszawa, ul. Brązownicza 7a/0

NIP:

https://www.prodexpol.pl/

Produkcja, dystrybucja i montaż różnego rodzaju podłóg drewnianych, realizowana na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości to domena firmy ogłaszającej się na stronie internetowej prodexpol.pl. Oferta, aby spełnić oczekiwania i potrzeby zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych czy instytucjonalnych, jest stale rozbudowywana. 

Surowcem produkcyjnym jest wysokojakościowe, odpowiednio wysuszone i zaimpregnowane drewno z Polski i z zagranicy. Odbiorca może wybrać dębowy, dostępny w różnych odcieniach parkiet w stylu jodełka klasyczna bądź równoległa klepka. Uzupełnieniem propozycji jest możliwość doboru pasujących do podłogi wykończeń. Dla osób, które chcą uzyskać efekt jednolitej kolorystyki i faktury drewna w całym domu, dostawca poleca również zakup przedstawionych w ofercie drzwi. 

Z uwagi na opcję personalizacji zamówienia cena jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Kadra firmy zaprasza do kontaktu odbiorców planujących remont pomieszczeń lub też urządzających swój dom po raz pierwszy.

2022-06-14 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

ArtTap

05270 Nadma , ul. Rzeczna 77A